Natalia Leśniewska-Szmajda

Natalia Leśniewska-Szmajda

Właściciel / Dyrektor Placówki​

Od pięciu lat prowadzę żłobek Mazanki, od dwóch lat mam przyjemność być również „Panią Dyrektor” dla dzieci przedszkolnych😊

Maciek Szmajda

Właściciel

Jestem absolwentem Wydziału Jazzu Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie w klasie fortepianu oraz studiów kompozytorskich na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Akademii Muzycznej w Warszawie, stypendystą Berklee Collage of Music w Bostonie.

Ciocia Kasia

Wychowawca grupy 5-latków

Magister wychowania przedszkolnego, pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną, nauczyciel montessoriański (po kursie Toddlers oraz Przedszkolnym Pedagogiki M.Montessori). Zawodowo, jako wychowawca, terapeuta oraz nauczyciel od 2010 roku cały czas z dziećmi „na dywanie”.

Ciocia Karolina

Wychowawca grupy 4-latków

Z wykształcenia jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Posiadam również certyfikat trenera I stopnia zajęć Sensoplastyka®. W związku z tym uwielbiam wszelkiego rodzaju aktywności sensoryczne, a brud nie jest dla mnie niczym strasznym.

Ciocia Gosia

Wychowawca grupy 3-latków

Z wykształcenia jestem pedagogiem, nauczycielem, nauczycielem Montessori, terapeutą ręki i instruktorem grafomotoryki I i II stopnia. Ukończyłam studia ogólnoakademickie w zakresie pedagogiki wczesnoszkolej i przedszkolnej z informatyką na II etapie edukacji.

Ciocia Edyta

Psycholog

Jestem psychologiem, pedagogiem, terapeutą traumy oraz praktykiem Brainspotting. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie w Białymstoku oraz psychologię kliniczną na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W swojej pracy wspieram dorosłych oraz dzieci.

Ciocia Asia

Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam Uniwersytet Warszawski na kierunku: Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe: Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Kwalifikacje Nauczycielskie – Przygotowanie Pedagogiczne, Zarządzanie w Oświacie.

Ciocia Emilia

Pedagog specjalny

Ciocia Asia

Logopeda

Z wykształcenia jestem logopedą. Ukończyłam Studia Magisterskie WSP TWP w Warszawie na kierunku Edukacji Wczesnoszkolnej z Przedszkolną i Logopedią oraz Studia Podyplomowe w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Logopedii.